Щедрий Забіг

27-28 листопада пройшов неймовірний івент Щедрий Забіг, який організували наші добрі друзі, KIND Challenge, Zagoriy Foundation та Щедрий Вівторок.
Цього року забіг пройшов у форматі імерсивного театру – вуличної вистави, коли учасники переживали інформаційний та естетичний досвід. Обрану дистанцію можна було пробігти або пройти, слухаючи аудіогід під обрану тематику допомоги та дистанцію.

110 552 грн для Бачити серцем зібрали 3 бігові команди та 19 учасників!

Дякуємо всій команді ТРК Проспект, які ініціювали створення окремого маршруту на підтримку ГО Бачити серцем та проекту Космотабір – простір для всіх – інклюзивного табору для понад 100 дітей з комплексними порушеннями розвитку.
Окрема подяка Інна Сотнікова та Олені Погодина за вашу віру та підтримку.

Дякуємо команді змінотворців, Zagoriy Foundation за кампанію та підтримку проектів “Бачити серцем”
Ваша системна підтримка та допомога важлива та дуже цінна, друзі.

28 листопада благодійний забіг підтримали актори театрів та театру Театр 360 градусів, які бігли задля підтримки підлітків та молоді з комплексними порушеннями розвитку, студентів та учасників програм від “Бачити Серцем”.

А ось наші найкрутіші волонтери волонтери-фандрейзери. Вони створювали акції та челенджі, розповідали про нас та надихали своїх друзів допомагати.

Алина Михайлюк – зібрала 12 584 грн
Юлія Свиродюк зібрала 8000 грн
Світлана Гуменюк – 1261 грн

Дякуємо усім вам, друзі, хто реєструвався на користь ГО “Бачити Серцем”.
Ви всі неймовірні!
Разом з вами ми віримо в те, що у дитинства немає інвалідності, всі діти просто діти без складних діагнозів у медичній картці.
Дякуємо вам, що ви допомагаєте батькам знайти час для себе та ще більше вірити у своїх дітей.

Читайте також

Січень 9 2023
Міжнародний день

снує багато варіацій уривків з Lorem Ipsum, але більшість з них зазнала певних змін на кшталт жартівливих вставок або змішування…

Детальніше
Січень 12 2023
Міжнародний день толерантності

Цей день — привід нагадати, що створення законодавства це лише одна з умов для формування реальної толерантності в суспільстві. Цей…

Детальніше
Січень 14 2023
Міжнародний день волонтера

На відміну від поширеної думки Lorem Ipsum не є випадковим набором літер. Він походить з уривку класичної латинської літератури 45…

Детальніше
ukУкраїнська